AutoPro Kuusankoski

Varaosat 0207 229060
Töiden vastaanotto 0207 229062

Varaosat ark. 7.30-17 ja la suljettu
varaosat.kuusankoski@autopro.fi

Huolto ja korjaamo ark. 8-17
huolto.kuusankoski@autopro.fi

Valtuutettu Suzuki -merkkihuolto

 

Huoltopäällikkö
Lassi Salminen
lassi.salminen@autopro.fi

Korjaamopäällikkö
Petteri Salminen
petteri.salminen@autopro.fi

AutoPro Kouvola

Varaosat 0207 229050
Töiden vastaanotto 0207 229052

Varaosat ark. 7.30-17, la 9-13
varaosat.kouvola@autopro.fi

Huolto ja korjaamo ark. 8-17
huolto.kouvola@autopro.fi

Valtuutettu SsangYong -merkkihuolto

 

Varaosapäällikkö
Niko Ahola
niko.ahola@autopro.fi

Markkinointi- ja talouspäällikkö
Veera Ahola
veera.ahola@autopro.fi

Anna palautetta!

Autolle parasta

Tervetuloa Kuusantielle ja / tai Kaitilankadulle tai jätä yhteystiedot niin me otamme sinuun yhteyttä. Voit myös tehdä tarjouspyynnön oheisella lomakkeella.